سفارش سریع
سفارش سریع

تحلیل

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را فراهم میکند

تحلیل فلوئنت و سی­ اف ­ایکس

ANSYS دارای بسته های CFD بسیار عالی است برای مهندسینی که مشتاق هستند به نحو احسن پدیدهای مکانیک سیالات را در صنعت پیش بینی و تحلیل کنند.

با ANSYS، مهندسان با ابزار لازم برای طراحی سیستم های درگیر با جریان سیال و انتقال حرارت مجهز شده ­اند. مهمتر از همه، ANSYS به شما اجازه می دهد همه از پدیده هایی که شما در محیط دنیای واقعی باآنها  روبرو می شوید را شبیه سازی و تحلیل کنید.

محصولات ANSYS برای شبیه سازی مسائل دینامیک سیالاتی ANSYS FLUENT و CFX هستند. این محصولات بسیار قدرتمند و به ما کمک آنها شبیه سازی، بررسی و تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از پدیده ها در زمینه هایی مانند آیرودینامیک، هیدرودینامیک، جریان به واکنش شیمیایی، احتراق، جریان های چند فازی، و غیره را می­توانیم انجام دهیم.

شرکت ما شامل کارشناسان در ANSYS FLUENT و CFX از تمام رشته­ها است که قادرند به شما بهترین خدمات آنلاین را ارائه دهند.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش سی اف ایکس، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه سی اف ایکس ، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با سی اف ایکس، انجام شبیه سازی با سی اف ایکس، مشاوره پایان نامه سی اف ایکس ، آموزش پایان نامه سی اف ایکس.  آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پایان نامه فلوئنت ، آموزش پایان نامه فلوئنت.

نظرات 8

با توجه به مشاوره های خوب شما توانستم ایده خود را در زمینه تحقیقاتی ام بهبود بخشم و با آموزش های شما این ایده ها را به خوبی پیاده سازی و شبیه سازی کنم.

مهدی صولتی
نظرات 7

پروژه ای که 6 ماه روی آن تلاش کرده بودم و نتوانستم پیش ببرم با چند جلسه آموزش و در کمتر از یک هفته با موفقیت به اتمام رساندم. از شرکت شما و کارشناشان شما بسیار متشکرم

سینا محمد زاده
نظرات 6

تیم آموزش بسیار قوی ای دارید و این تیم درک علمی کاملی از سیالات و روش های گسسته سازی و حل معادلات دینامیک سیالات محاسباتی دارند.

علی کاظمی
نظرات 5

از زحمات کارشناسان بخش آموزش بسیار تشکر میکنم. شیوه آموزش گام به گام بسیار مناسبی دارید و با جزییات کامل توانستم پروژه خود را فرا بگیرم.

مینا کلاهدوز

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش آموزش خود رو ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که درخواست آموزشتون رو برای ما ارسال کنید و هزینه ی آن را پرداخت کنید سپس ما به شما آنلاین آموزش خواهیم داد و ویدئوی آموزشی اون جلسه رو براتون ارسال میکنیم.

هزینه هر جلسه آموزش 100 هزار تومان است.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو