مدل سازی هندسه

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را فراهم میکند

مدل سازی هندسه

در این بخش مدل سازی هندسه را بررسی می کنیم. امروزه (CAE) یک بخش مهم در تجزیه و تحلیل مهندسی است. قبل از CAE، ما نیز باید در مورد طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و مدل سازی هندسه اطلاع داشته باشیم. ابزارهای CAD ما را قادر به ساخت مدل های هندسه اجسام جامد و فضاهای خالی می­کند.

پس از آن، خروجی از ابزارهای CAD و مدل سازی هندسه به عنوان ورودی برای بسته­ های CFD که در آنها مسائل مکانیک سیالات شبیه سازی می شود، در نظر گرفته می­شود.  برخی از ابزارهای CAD مناسب برای ساخت مدل مجازی از هندسه واقعی CATIA، نرم افزار SolidWorks و نرم افزار ANSYS ICEM هستند. علاوه بر این، گمبیت و ANSYS DesignModeler برای ایجاد هندسه مدل بسیار خوب است.

هندسه و دامنه جریان باید به نحوی ساخته شوند که کار در مرحله بعدی یعنی تولید شبکه آسان باشد و بتوان شبکه مناسبی تولید کرد. بنابراین، هنگامی که ما در حال ایجاد هندسه ما باید ساختار و توپولوژی شبکه در ذهن ما داشته باشد. شرکت ما بسیاری از پروژه ها با استفاده از تمام ابزارهای ذکر شده مدیریت کرده است.

با این حال، پس از سال ها تجربه، بهترین انتخاب  مشاوران CFD حرفه ای ما ANSYS DesignModeler است که بسیار سازگار با فلوئنت است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش سی اف ایکس، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه سی اف ایکس ، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با سی اف ایکس، انجام شبیه سازی با سی اف ایکس، مشاوره پایان نامه سی اف ایکس ، آموزش پایان نامه سی اف ایکس.  آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پایان نامه فلوئنت ، آموزش پایان نامه فلوئنت.

نظرات 12

من و دوستانم بارها در زمینه های مختلف از پشتببانی و مشاوره شما استفاده کردیم. شرکت شما اولین شرکتی در این زمینه هست که چنین حجم تخصصی در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی در زمینه های مختلف دارد.

سالار کاتب
نظرات 11

از مشاوره های بی نظیر شما در بخش پشتیبانی کمال تشکر را دارم. پیش از ارتباط با شما آموزش های زیادی را مطالعه کردم ولی نکات کلیدی که مشاوره های شما یادگرفتم و در شبیه سازی پروژه ام به کار گرفتم در هیج آموزشی پیدا نکردم.

سحر رمضان پور
نظرات 10

با توجه به شرایط خاص پروژه بنده که امکان واگذاری آن را به صورت یک پروژه نداشتم و با توجه به اشکالات پروژه که اغلب به صورت گسسته و در مقاطع زمانی مختلف پیش می آمد با پشتیانی شما با موفقیت به اتمام رسید.

احمد رضایی
نظرات 9

از بخش تکنیکال ساپرت کمال تشکر را دارم که لحظه به لحظه در انجام پروژه شبیه سازی ام در کنار من بودند و  به من مشاوره های لازم را دادند .

محمد حسین زاده

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش آموزش خود رو ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو