سفارش سریع
سفارش سریع

مدل سازی هندسه

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را فراهم میکند

مدل سازی هندسه

در این بخش مدل سازی هندسه را بررسی می کنیم. امروزه (CAE) یک بخش مهم در تجزیه و تحلیل مهندسی است. قبل از CAE، ما نیز باید در مورد طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و مدل سازی هندسه اطلاع داشته باشیم. ابزارهای CAD ما را قادر به ساخت مدل های هندسه اجسام جامد و فضاهای خالی می­کند.

پس از آن، خروجی از ابزارهای CAD و مدل سازی هندسه به عنوان ورودی برای بسته­ های CFD که در آنها مسائل مکانیک سیالات شبیه سازی می شود، در نظر گرفته می­شود.  برخی از ابزارهای CAD مناسب برای ساخت مدل مجازی از هندسه واقعی CATIA، نرم افزار SolidWorks و نرم افزار ANSYS ICEM هستند. علاوه بر این، گمبیت و ANSYS DesignModeler برای ایجاد هندسه مدل بسیار خوب است.

هندسه و دامنه جریان باید به نحوی ساخته شوند که کار در مرحله بعدی یعنی تولید شبکه آسان باشد و بتوان شبکه مناسبی تولید کرد. بنابراین، هنگامی که ما در حال ایجاد هندسه ما باید ساختار و توپولوژی شبکه در ذهن ما داشته باشد. شرکت ما بسیاری از پروژه ها با استفاده از تمام ابزارهای ذکر شده مدیریت کرده است.

با این حال، پس از سال ها تجربه، بهترین انتخاب  مشاوران CFD حرفه ای ما ANSYS DesignModeler است که بسیار سازگار با فلوئنت است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش سی اف ایکس، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه سی اف ایکس ، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با سی اف ایکس، انجام شبیه سازی با سی اف ایکس، مشاوره پایان نامه سی اف ایکس ، آموزش پایان نامه سی اف ایکس.  آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پایان نامه فلوئنت ، آموزش پایان نامه فلوئنت.

نظرات 8

با توجه به مشاوره های خوب شما توانستم ایده خود را در زمینه تحقیقاتی ام بهبود بخشم و با آموزش های شما این ایده ها را به خوبی پیاده سازی و شبیه سازی کنم.

مهدی صولتی
نظرات 7

پروژه ای که 6 ماه روی آن تلاش کرده بودم و نتوانستم پیش ببرم با چند جلسه آموزش و در کمتر از یک هفته با موفقیت به اتمام رساندم. از شرکت شما و کارشناشان شما بسیار متشکرم

سینا محمد زاده
نظرات 6

تیم آموزش بسیار قوی ای دارید و این تیم درک علمی کاملی از سیالات و روش های گسسته سازی و حل معادلات دینامیک سیالات محاسباتی دارند.

علی کاظمی
نظرات 5

از زحمات کارشناسان بخش آموزش بسیار تشکر میکنم. شیوه آموزش گام به گام بسیار مناسبی دارید و با جزییات کامل توانستم پروژه خود را فرا بگیرم.

مینا کلاهدوز

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش آموزش خود رو ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که درخواست آموزشتون رو برای ما ارسال کنید و هزینه ی آن را پرداخت کنید سپس ما به شما آنلاین آموزش خواهیم داد و ویدئوی آموزشی اون جلسه رو براتون ارسال میکنیم.

هزینه هر جلسه آموزش 100 هزار تومان است.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو