جریان ذرات

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه جریان ذرات فراهم میکند.

جریان ذرات

جریان ذرات یک نوع جریان دو فاز است که در آن یک فاز به طور پیوسته وجود دارد (فاز حامل) و فاز دیگر (فاز ذره) متشکل از ذرات کوچک غیر قابل حل شدن در جریان سیال است. این نوع جریان ها در بسیاری از مسائل مهندسی رخ می دهد.

برای مثال، برخی زمینه های کاربرد آن در صنعت عبارتند از: بستر سیال، جذب کربن، رسیپروکیتور الکترواستاتیک (electrostatic reciprocator)، جدا کننده ذرات جامد(سیکلون) و غیره.  در هنگام بررسی جریان ذرات ما باید پدیده های مختلفی را بررسی کنیم. به عنوان مثال، ذرات خواص کلی جریان سیال را تحت تاثیر قرار می­دهند، آنها می توانند نرخ انتقال حرارت را تغییر دهید.

علاوه بر این، نیروهای مختلفی می تواند به ذرات اعمال شود مانند الکتریکی، الکترومغناطیسی و نیروهای بین خود ذرات. یکی از مهم ترین زمینه هایی که طراحان سیستم های مکانیکی به آن علاقه مند هستند این است که مسیر ذرات در جریان سیال پیش بینی کنند.

این نیز بسیار مهم است که در جریان سیال ذرات باردار و میدانهای الکترومغناطیسی به طور همزمان وجود داشته باشند. ANSYS FLUENT یک ابزار CFD قدرتمند برای شبیه سازی جریان ذرات است و شرکت مهر آمادگی دارد تا پروژه های شما را در این زمینه به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل مربوط به جریان ذرات در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش CFX ، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو