جریان های سطح آزاد (چند فازی)

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را فراهم میکند

جریان سطح آزاد

در این بخشجریان سطح آزاد و شبیه سازی چند فازی را بررسی می کنیم. یک مایع، با نیروهای منسجم قوی، از مولکول­های نسبتا نزدیک تشکیل شده که تمایل به حفظ حجم خود دارد و در یک میدان گرانشی یک سطح آزاد اگر از بالا محصور نشده باشد تشکیل می دهد. جریان سطح آزادبا اثرات گرانشی در نظر گرفته می­شود. از آنجا که مولکولهای گاز به طور گسترده ای با نیروهای منسجم ناچیز از یگدیگر فاصله می­گیرند، یک گاز گسترش می­یابد تا با دیوار برخورد کند.

گازها نمی توانند یک سطح آزاد را شکل دهند، و در نتیجه جریان گاز به ندرت با اثرات گرانشی در نظر گرفته می­شود مگر در خاصیت شناوری که گرانش مهم است.  ما می توانیم جریان سطح آزاد در محیط مانند رودخانه ها، کانال ها و راه­آب­ها مشاهده کنیم. در صنعت جریان سطح آزاد را می توان در کاربردهایی مانند روغن­کاری دنده، بارگذاری موج، حرکت کشتی ها و قایق، ساخت و سازه­های دریایی و .. مشاهده کنیم. برای جریان باز کانال، آزادی اضافی که اجازه می دهد تا مایع محل سطح آزاد خود را شکل دهد انواع مختلف جریان را به وجود می­آورد.

شبیه سازی CFD جریان های سطح آزاد واقعا یک روند پیچیده و زمان بر است، با این حال، در حال حاضر بسته های CFD مانند ANSYS FLUENT ماژول­های بسیار عالی برای شبیه سازی جریان سطح آزاد را دارا می­باشند.  شرکت مهر  درای سالها تجربه در شبیه سازی جریان سطح آزاد در کاربردهای مختلف است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش CFX ، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو