سفارش سریع

جریان های تک فازی و غیر واکنشی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را  در زمینه جریان غیر واکنشی و تک فاز فراهم میکند

جریان غیر واکنشی و تک فاز

همانطور که می دانیم جریان غیر واکنشی و تک فاز نوعی از جریان شیال هستند که در آن تنها یک فاز وجود دارد. هیچگونه واکنشی در جریان سیال رخ نمی­دهد. این نوع از جریان در یک طیف گسترده ای از کاربردها وجود دارد. برای مثال، در تمام کاربردهای زیر یک جریان تک فاز و بدون هر گونه واکنش را شاهد هستیم. بهینه سازی آیرودینامیک خودرو، محاسبات نیروهای لیفت و درگ در یک جریان تک فاز، پیش بینی سر و صدای آیروآکوستیک(aero-acoustic noise)، جریان در اطراف توربین های بادی و …

در چنین جریان­هایی ما می توانیم انتقال حرارت داشته باشیم، جریان می تواند آشفته ویا آرام، پایدار یا ناپایدار باشد. با این حال، ما هیچ تغییر فاز و یا واکنش شیمیایی نداریم. ANSYS FLUENT  و CFX از گسترده ای از مدل های مختلف برای شبیه سازی جریان غیر واکنشی و تک فازاستفاده می­کنند.

اگر شما به دنبال مشاوره حرفه ای در مورد شبیه سازی این جریان­ها و بهینه سازی سیستمهای خود هستید، متخصصین ما در شرکت مهر بهترین خدمات آنلاین را به شما پیشنهاد می­دهند. ما می­توانیم پروژه شما را ساماندهی و مشاوره های لازم را ارائه نماییم و همچنین روند شبیه سازی پروژه شما آموزش داده خواهد شد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل مربوط به جریان غیر واکنشی و تک فاز در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید.

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش سی اف ایکس، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه سی اف ایکس ، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با سی اف ایکس، انجام شبیه سازی با سی اف ایکس، مشاوره پایان نامه سی اف ایکس ، آموزش پایان نامه سی اف ایکس.  آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پایان نامه فلوئنت ، آموزش پایان نامه فلوئنت.

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

توربین های بادی
توربین های بادی

توربین های بادی

عنوان: شبیه سازی توربین باد محور افقی سه پره نوع پروژه: توربوماشین ماژول: مرجع چرخان زمان انجام: دو هفته هزینه:…

محیط متخلخل
محیط متخلخل

محیط متخلخل

عنوان: بدست آوردن ضریب هدایت موثر نوع پروژه: انتقال حرارت در محیط متخلخل ماژول: محیط متخلخل زمان انجام: 4 هفته…

توربین کاپلان
توربین کاپلان

توربین کاپلان

عنوان: شبیه سازی توربین کاپلان نوع پروژه: توربوماشین ماژول: مرجع چرخان زمان انجام: 1 هفته هزینه: 500 هزار تومان

مدخل یا ورودی
مدخل یا ورودی

مدخل یا ورودی

عنوان: شبیه سازی ورودی توربوجت نوع پروژه: آئرودینامیک ماژول: گاز ایده ال زمان انجام: 2 هفته هزینه: یک میلیون تومان

سرریز
سرریز

سرریز

عنوان: شبیه سازی سرریز جانبی نوع پروژه: چند فازی ماژول: VOF حجم سیال زمان انجام: 1 هفته هزینه: 500 هزار…

بادگیر
بادگیر

بادگیر

عنوان: شبیه سازی جریان باد درون ساختمان نوع پروژه: جریان داخلی ماژول: جریان داخلی زمان انجام: یک هفته هزینه: 800…

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو