مشاوره CFD

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را فراهم میکند

مقدمه ای بر CFD

انجام پروژه فلوئنت و انجام پروژه صنعتی فلوئنت اصلی ترین تخصص ماست. ما توانسته ایم با انجام پروژه های فلوئنت در بسیاری از زمینه های مهندسی این مجموعه را به عنوان یکی از برترین شرکت های محدود فعال در زمینه انجام پروژه فلوئنت و انجام پروژه صنعتی فلوئنت مطرح کنیم.
در دهه اخیر استفاده از روشهای نوین به منظور حل مسائل پیچیده ریاضی، مخصوصا معادلات ضمنی که دارای متغیرهای وابسته متعدد می باشند، افزایش چشمگیری داشته است. این مسائل ریاضی و معادلات ضمنی در بسیاری از رشته های مهندسی کاربردهای فراوانی داشته و همواره مهندسان و کارشناسان رشته های مهندسی سعی داشته اند تا از این روش ها برای حل مسائل استفاده نمایند.
پس از رشد چشمگیر در زمینه روشهای نوین محاسباتی در رشته مهندسی مکانیک، روش جدیدی به نام دینامیک سیالات محاسباتی به منظور بررسی و حل معادلات مربوط به حرکت ذرات سیال پیشنهاد شد، که موجب پیشرفت زیادی در حل مسائل پیچیده این رشته مهندسی گردید. از سوی دیگر رشد تکنولوژی در زمینه ساخت دستگاه های محاسباتی و به طور خاص کامپیوترهای قدرتمند محاسبه گر، باعث شد تا برنامه نویسان و مهندسان این رشته به فکر ساخت نرم افزارهایی بیوفتند که بتوانند این معادلات پیچیده را با استفاده از روشهای نوین دینامیک سیالات محاسباتی و با کمک این کامپیوترهای پیشرفته، سریعتر و دقیق تر حل نمایند.
دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) علم تجزیه تحلیل و شبیه سازی کامپیوتری سیستم های درگیر با جریان سیالات، انتقال حرارت و هر پدیده مربوط دیگر به جریان سیالات، می‌باشد. دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) بسیار قدرتمند بوده و طیف گسترده ای از زمینه های کاربردی را پوشش می‌دهد. تحلیل مهندسی زمینه هایی همچون: آیرودینامیک، هیدرودینامیک، نیروگاه‌ها، توربوماشین، مهندسی برق الکترونیک، مهندسی فرآیند، مهندسی پزشکی، هواشناسی، و… نمونه های متعددی از کاربردهای بیشمار این علم می باشد.
دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) در حال تبدیل شدن به یک جزء ضروری در طراحی محصولات و فرآیندهای صنعتی است. علاوه بر این،CFD چندین مزیت منحصر به فرد برای طراحی سیستم های شامل جریان سیال دارد.
به عنوان مثال، کاهش قابل توجه هزینه های طرح های جدید، توانایی مطالعه سیستم هایی که در آن آزمایش های کنترل شده دشوار است و همچنین بررسی سیستم تحت شرایط خطرناک. تفاضل محدود، اجزاء محدود و حجم محدود روش سه روش اصلی حل عددی برای معادلات گسسته حاکم بر جریان سیال می باشد. در تمام این روش ها، اول، با استفاده از توابع خاص ساده کمیت‌ها تقریب زده می‌شوند، دوم گسسته سازی معادلات دیفرانسیل جزئی انجام شده، و سوم ما باید یک سیستم معادلات جبری خطی را حل کنیم.
این مجموعه با همکاری تعدادی از فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های ایران و همکاری تعدادی از دانشجویان ایرانی در حال تحصیل در دانشگاه های خارج کشور اقدام به انجام پروژه های فلوئنت و انجام پروژه های فلوئنت در مقیاس صنعتی و آکادمیک می نماید. از این رو، این مجموعه به تمامی علاقه مندان این اطمینان را می دهد که تمامی پروژه های فلوئنت با بیشترین دقت ممکن و در صورت موجود بودن مقاله در زمینه پروژه، با مقاله های تایید شده بین المللی اعتبارسنجی خواهد شد.
راه اندازی و اجرای یک شبیه سازی CFD
روش های عددی بسیاری برای حل سیستم معادلات جبری خطی وجود دارد. برای راه اندازی و اجرای یک شبیه سازی CFD مراحل زیر را باید در نظر گرفت.

پیش پردازش

این مرحله شامل مدل سازی هندسه، تولید شبکه، انتخاب پدیده های فیزیکی و یا شیمیایی مورد نیاز برای مدل سازی، تعریف خواص سیال و مشخص کردن شرایط مرزی مناسب است.

حل

در اینجا، پس از پیش پردازش، ما معادلات حاکم را گسسته‌سازی می‌کنیم و حل معادلات با استفاده از یک روش تکراری موجود در نرم افزار انجام می‌گردد.

پس از پردازش

پس از اینکه شبیه سازی انجام شد، نوبت تجزیه و تحلیل نتایج است. ما می توانیم نتایج را از طریق رسم بردارها، کانتورها، نمودارهای دو سه بعدی، ردیابی ذرات و غیره بررسی کنیم. به علاوه، می‌توان با استفاده از امکانات جدید انیمیشن‌های مناسبی از نتایج تولید کرد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر
برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.
این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر
پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent CFX ,مشاوره CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX ,شبیه سازی با CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با CFX ، آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

logo-samandehi
جست‌وجو