انرژی تجدید پذیر

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه انرژی تجدید پذیر فراهم میکند

مکانیک سیالات و انرژی های نو و انرژی تجدید پذیر

سازمان ما همیشه از فعالیت های سازگار با محیط زیست قدردانی می کند. تقاضای جهانی برای انرژی یکی از نتایج توسعه صنعتی و رشد جمعیت است.  وابستگی به انرژی فسیلی کربنی با انتشار گازهای گلخانه ای باعث مشکلات عمده زیست محیطی شده است. بنابراین، استفاده از انرژی تجدید پذیر  باید به طور گسترده تشویق شود. زیرا بدون هزینه در دسترس هستند و از همه مهمتر، ما کمک می کند انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهیم. همچنین باعث می شود آسیب های زیست محیطی کم شود.

انرژی خورشیدی، انرژی باد، انرژی زمین گرمایی، انرژی زیستی، برق آبی و انرژی اقیانوس انواع مختلف انرژی تجدید پذیر می باشند. به منظور پیش بینی مناسب و بررسی روند استفاده و اجرای انرژی تجدید پذیر، شبیه سازی های CFD از اهمیت زیادی هستند. به کمک شبیه سازی CFD می توان جریان هوا را در اطراف توربین های بادی، امواج، تهویه مطبوع در ساختمان ها، پمپ های حرارتی، و غیره را مدل سازی، بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.  این شبیه سازی ها می تواند کمک شایانی به کاهش هزینه های ساخت، بالابردن بازده ای اقتصادی، کاهش زمان تست، کاهش نیروی کار و … کند. ازین رو روند رو به رشدی در زمینه شبیه سازی به کمک CFD در زمینه انرژی های نو و تجدید پذیر اتفاق افتاده است.

خدمات مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر

خدمات این مجموعه شامل مشاوره، آموزش و همیاری در تمامی زمینه های مورد نیاز رشته مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر می باشد. در این مجموعه تمامی خدمات مربوط به شبیه سازی پروژه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر، صنعتی و آکادمیک انجام می شود. تمامی این خدمات توسط نرم افزار سی اف ایکس و فلوئنت ، انجام میگردد.

شرکت مهر، با چندین سال تجربه در شبیه سازی پروژه های مختلف با استفاده از نرم افزارAnsys CFX , Ansys Fluent  آماده ارائه خدمات برای مهندسین این رشته است. این خدمات عبارتند از:

  • تجزیه و تحلیل جریان سیال در نزدیکی صفحه های خورشیدی
  • بررسی و تحلیل استفاده از روش های نوین انرژی مانند مبدل های موج دریا
  • بررسی و تحلیل جریان حول پره های توربین بادی افقی و عمودی، شبیه سازی و تحلیل در CFXو  Fluent
  • شبیه سازی و تحلیل آبگرمکن خورشیدی همراه با استفاده از مواد PCM درفلوئنت و  CFX
  • دینامیک سیالات شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و CFX
  • آموزش پیشرفته پروژه محور به دلخواه شما توسط فلوئنت و CFX
  • استخراج نتایج و تجزیه و تحلیل شبیه سازی توسط نرم افزار CFX و فلوئنت

برای سفارش پروژه، لطفا از طریق وب سایت ادامه دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های  CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent  CFX ,مشاوره  CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX  ,شبیه سازی با  CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با   CFX ،  آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD  ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent  .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو