سفارش سریع
سفارش سریع

سازه های هیدرولیکی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه سازه های هیدرولیکی و مهندسی عمران فراهم میکند

خدمات شبیه سازی و انجام پروژه فلوئنت برای مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی

یکی از کاربردهای مهم دینامیک سیالات محاسباتی در زمینه مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی است. کاربردها در زمینه سازه های هیدرولیکی و مهندسی عمران شامل شبیه سازی سرریز استوانه ای و سرریز جانبی سد ، مدل آب و هوا و رسوب می­باشد.

شرکت مهر با چندین سال تجربه در زمینه محاسباتی شبیه سازی دینامیک سیالات آماده ارائه خدمات در زمینه های مرتبط مهندسی عمران است. خدمات ما شامل شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و CFX و همچنین ارائه فایل های نتایج (کانتورها، بردارها، و غیره) و آموزش کامل به دانشجویان و محققان عزیز است.

خدمات شبیه سازی در زمینه مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی

برای سفارش پروژه های مهندسی عمران و سازه های هیدرولیکی با استفاده از نرم افزار فلوئنت و CFX لطفا از طریق وب سایت ادامه دهید.

دوره های آموزشی انسیس فلوئنت

دوره های آنلاین فلوئنت

موسسات آموزشی CFD در Pune

فایل آموزش نرم افزار فلوئنت

پروژه CFD با فلوئنت

پی­دی­اف آموزش انسیس

هزینه های دوره CFD

آکادمی آموزش CFD

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل مربوط به مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید.

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

سرریز
سرریز
جریان های سطح آزاد (چند فازی), سازه های هیدرولیکی

سرریز

عنوان: شبیه سازی سرریز جانبی نوع پروژه: چند فازی ماژول: VOF حجم سیال زمان انجام: 1 هفته هزینه: 500 هزار…

سرریز
سرریز
سازه های هیدرولیکی, مکانیک

سرریز

عنوان: شبیه سازی سرریز جانبی نوع پروژه: چند فازی ماژول: حجم سیال زمان انجام: 2 هفته هزینه: 800 هزار تومان

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو