سازه های هیدرولیکی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه سازه های هیدرولیکی و مهندسی عمران فراهم میکند

خدمات شبیه سازی و انجام پروژه فلوئنت برای مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی

مهندسی عمران یکی از شاخه‌های مهندسی است، که به طراحی، نگهداری و ساخت سازه‌های مصنوعی شامل جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها، سدها و ساختمان‌ها می‌پردازد. از لحاظ قدمت، مهندسی عمران پس از مهندسی جنگ، دومین نظام مهندسی به‌شمار می‌آید و امروزه مهندسی عمران، حد واصل مهندسی نظامی و مهندسی غیرنظامی محسوب می‌گردد. مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، ژئودزی، مهندسی حمل و نقل، علوم زمین، علوم جوی، مهندسی قانونی، مهندسی شهری، مهندسی هیدرولیک، علم مواد، مهندسی سازه‌های دریایی، مدیریت سواحل، نقشه‌برداری و مهندسی سازه از جمله زیرشاخه‌های مهندسی عمران هستند.

با پیشرفت روش های محاسباتی نوین در زمینه ریاضی و راه پیدا کردن این علم به شاخه مهندسی عمران، پیشرفت های چشمگیری در زمینه مهندسی عمران اتفاق افتاده و توانسته است جایگاه روشهای نوین را در این مهندسی به خوبی ارتقاء بخشد. محاسبات بسیار زیاد این علم باعث شده است تا در زمینه هیدرولیک و سازه های آبی که یکی از مهمترین شاخه های این رشته مهندسی به شمار می رود، از روش های دینامیک سیالات محاسباتی به شدت مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مهمترین کاربردهای دینامیک سیالات محاسباتی، در زمینه مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی می باشد. از جمله کاربردها در زمینه مهندسی سازه های هیدرولیکی شبیه سازی سرریز های پلکانی، استوانه ای و  اوجی، سرریز های جانبی سدها و رسوب گیر ها می باشد.

خدمات ما شامل شبیه سازی با نرم افزار سی اف ایکس و ارائه فایلهای شبیه سازی، نتایج ( کانتور ، پلات و…) و  آموزش کامل به دانشجو و محقق گرامی می باشد. آموزش ، مشاوره شبیه سازی پروژه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی با فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS FLUENT & CFX) پذیرفته می شود.

خدمات شبیه سازی در زمینه مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی

برای سفارش پروژه های مهندسی عمران و سازه های هیدرولیکی با استفاده از نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس لطفا از طریق وب سایت اقدام نمایید.

-دوره های آموزشی انسیس CFX و فلوئنت

-دوره های آنلاین CFX و Fluent

-تجزیه تحلیل انتقال حرارت در هرگونه ساختمانی

-بررسی رفتار جریان سیال آب در نزدیکی پایه های پل ها و سازه های دریایی

-شبیه سازی و تحلیل جریان سیال در کانال های انتقال آب عمرانی و کشاورزی

-بررسی، شبیه سازی و تحلیل بررسی تاثیر نحوه شهرسازی بر میزان آلودگی شهری

-شبیه سازی و تحلیل جریان آلودگی مجتمع های صنعتی در نزدیکی شهرها

-بررسی و تحلیل جریان هوا در تونل های احداث خطوط مترو و قطار شهری

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های  CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent  CFX ,مشاوره  CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX  ,شبیه سازی با  CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با   CFX ،  آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD  ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent  .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو