سفارش سریع
سفارش سریع

سوخت های فسیلی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه سوخت های فسیلی و سیستم های مکانیکیفراهم میکند

سوخت های فسیلی و سیستم های مکانیکی

در قرن بیستم، افزایش زیادی در مصرف سوخت های فسیلی در صنعت و سیستم هایی که از سوخت های فسیلی استفاده میکنند بوجود آمده است. به عنوان مثال، هواپیما و راکتاز توربین گازی به عنوان موتورهای خود استفاده می­کنند و در آنها سوخت های فسیلی در محفظه احتراق سوزانده ­می­شود.

دیگ­های بخار و مبدل های حرارتی که در صنعت نفت استفاده میشوند، سوخت های فسیلی می­سوزانند. علاوه بر این، بسیاری از وسایل نقلیه با موتورهای احتراق داخلی مجهز شده است. ما بر این عقیده هستند که با توسعه روشهای محاسباتی مناسب قادر به شبیه سازی جریان سیال و واکنش های شیمیایی، می توانیم سیستم های پیچیده را بررسی و طراحی با راندمان بالا را  برای کاهش استفاده از سوخت های فسیلی انجام دهیم. در نتیجه تولید گازهای گلخانه ای  کاهش می­یابد. این اثبات شده است که  استفاده از شبیه سازی های CFD برای بررسی پدیده های مهم و بهینه سازی سیستم های سوخت های فسیلی ضروری است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل مربوط به سوخت های فسیلی و سیستم های مکانیکی در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

محفظه احتراق توربین گاز
محفظه احتراق توربین گاز
انتقال حرارت, سوخت های فسیلی, شیمی, مکانیک, هوافضا

محفظه احتراق توربین گاز

عنوان: احتراق توربین گازی نوع پروژه: احتراق ماژول: species transport (انتقال گونه) زمان انجام: 3 هفته هزینه: یک ملیون تومان

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو