سوخت های فسیلی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه سوخت های فسیلی و سیستم های مکانیکیفراهم میکند

سوخت های فسیلی و سیستم های مکانیکی

در قرن بیستم، افزایش زیادی در مصرف سوخت های فسیلی در صنعت و سیستم هایی که از سوخت های فسیلی استفاده می‌کنند، بوجود آمده است. به عنوان مثال، هواپیما و راکتها از توربین گازی به عنوان موتورهای خود استفاده میکنند و در آنها سوخت های فسیلی در محفظه احتراق سوزانده می شود. از دیگ‌های بخار و مبدل های حرارتی که در صنعت نفت استفاده می‌شوند، گرفته تا وسایل نقلیه عمومی که با موتورهای احتراق داخلی مجهز شده اند، تماما از سوخت های فسیلی استفاده می کنند.

با توجه به استفاده بسیار زیاد از سوخت های فسیلی در تمامی ابعاد زندگی امروزه بشر و همچنین وابستگی شدید صنعت و پیشرفت به این نوع از سوخت ها باید به فکر آینده این نوع از سوخت ها بود. آلودگی های ایجاد شده به وسیله سوختن این نوع از سوخت ها چه در سطح زندگی فردی و اجتماعی و چه در سطح صنعتی آن یکی از مهمترین دغدغه های بشر امروزی بوده و باید توجه ویژه ای به آن شود. از سوی دیگر، کاهش شدید ذخایر این سوخت ها نیز به یکی دیگر از دغدغه های اصلی امروز بشر تبدیل شده است. روشهای جدید می تواند علاوه بر کاهش میزان آلودگی حاصل از این سوخت ها، استفاده بهینه تر از حجم مشخصی از سوخت را فراهم کند و درنتیجه مصرف سوخت را پایین بیاورد.

با توسعه روشهای محاسباتی جدید که در دهه اخیر توانسته است جایگاه خود را به خوبی در میان دیگر روش ها پیدا کند، می توان بهینه سازی های مناسبی را در این زمینه ارائه داد. با استفاده از روش های دینامیک سیالات محاسباتی CFD قادر به شبیه سازی جریان سوخت ها و واکنش های شیمیایی و در نهایت بهینه سازی این واکنش ها خواهیم بود که میتواند به کاهش مصرف و از همه مهمتر کاهش آلودگی ناشی از سوختن آن ها شود.

خدمات مهندسی نفت و سوخت های فسیلی

خدمات این مجموعه شامل مشاوره، آموزش و همیاری و انجام پروژه ها با نرم افزار فلوئنت در تمامی زمینه های مورد نیاز رشته مهندسی نفت و سوخت های فسیلی  می باشد. در این مجموعه تمامی خدمات مربوط به شبیه سازی پروژه و پایان نامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی مهندسی نفت و سوخت های فسیلی  انجام می شود. تمامی این خدمات توسط نرم افزارفلوئنت و سی اف ایکس، انجام می‌گردد.

شرکت مهر، با چندین سال تجربه در شبیه سازی پروژه های مختلف با استفاده از نرم افزارAnsys CFX   و Ansys Fluent آماده ارائه خدمات برای مهندسین این رشته است. این خدمات عبارتند از:

– تجزیه و تحلیل جریان سیال نفت خام در لوله های انتقال سوخت

-بررسی و تحلیل استفاده از روش های نوین احتراق سوخت های فسیلی

-بررسی و تحلیل احتراق داخلی توربین های گازی، شبیه سازی و تحلیل در CFXو Fluent

-شبیه سازی و تحلیل احتراق گردابه ای در محفظه های احتراق نیروگاه ها در CFX, Fluent

– شبیه سازی و تحلیل آلودگی ناشی از احتراق داخلی محفظه احتراق با استفاده از نرم افزار CFX , Fluent

–بررسی جریان انتقال حرارت حاصل از سوختن سوخت مایع در راکت توسط CFX, Fluent

– استخراج نتایج و تجزیه و تحلیل شبیه سازی توسط نرم افزار CFX, Fluent

برای سفارش پروژه، لطفا از طریق وب سایت ادامه دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های  CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent  CFX ,مشاوره  CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX  ,شبیه سازی با  CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با   CFX ،  آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD  ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent  .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو