شیمی و واکنش های شیمیایی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه شیمی و واکنش های شیمیایی فراهم میکند

شبیه سازی با فلوئنت و سی اف ایکس برای مهندسی شیمی

شبیه سازی با فلوئنت و سی اف ایکس برای مهندسی شیمی

مهندسی شیمی شاخه‌ای از علوم مهندسی است که با طراحی، ساخت و بهره‌برداری از فرایندها و کارخانجات مرتبط با صنایع شیمیایی و صنایع وابسته به آن درگیر است. فرایندهای مجزایی که در مهندس شیمی به کار گرفته می‌شوند (مانند تقطیر، استخراج و…)، عملیات واحد نام داشته و شامل، عملیات انتقال جرم، انتقال حرارت و انتقال اندازه حرکت می باشند که از نظر مهندسی بسیار مهم هستند. این فرایندها برای سنتز شیمیایی یا جداسازی شیمیایی با هم ترکیب می‌شوند. سه قانون فیزیکی اساسی در مهندسی شیمی، اصل بقای جرم، اصل بقای انرژی و اصل بقای اندازه حرکت هستند. انتقال ماده و انرژی در یک فرایند با استفاده از موازنه جرم و انرژی برای کل واحد، عملیات واحد یا بخشی از آن ارزیابی می‌شود. مهندسی شیمی نوین، گستره‌ای فراتر از مهندسی فرایند را در بر می‌گیرد. هدف اصلی مهندسی شیمی استفاده از دانش فیزیک و ریاضیات در خلق مواد و محصولات بهتر برای دنیای امروز است. امروزه مهندسین شیمی علاوه بر فرایندهای تولید مواد اولیه پایه، بلکه در توسعه و تولید محصولات باارزش و متنوع شرکت دارند.

مهندسان شیمی به تازگی شروع به استفاده از قدرت دینامیک سیالات محاسباتی به منظور بررسی و شبیه سازی ترکیبی از جریان سیال و فرایندهای شیمیایی کرده­اند. به عنوان مثال، ما می توانیم از CFD در سیستم های جریان همراه با واکنش، احتراق و انتقال حرارت و جرم استفاده کنیم. استفاده از ابزار CFD کمک خواهد کرد یک مهندس شیمی به درک بهتر و جزئی تری از فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی برسد که  منجر به پیشرفت های قابل توجهی در فرآیندها و محصولات صنعتی خواهد شد.

خدمات شبیه سازی در مهندسی شیمی

دینامیک سیالات محاسباتی یک ابزار قدرتمند برای طراحی و تجزیه و تحلیل فرآیندهای جریان صنعتی است. شرکت مهر آماده ارائه خدمات برای شبیه سازی فرآیندهای مهندسی شیمی در زمینه های زیر است. این خدمات توسط نرم افزار دینامیک سیالات محاسباتی  فلوئنت و CFX داده خواهد شد. برای سفارش پروژه، لطفا از طریق وب سایت ادامه دهید.

– شبیه سازی واکنش های شیمیایی

– شبیه سازی احتراق (با اختلات اولیه، بدون اختلات، تا حدی مخلوط، انتقال گونه ها)

– شبیه سازی مبدل های حرارتی

– شبیه سازی راکتورهای شیمیایی

– شبیه سازی انتقال جرم (تبخیر، میعان، کاویتاسیون)

– شبیه سازی ذوب و انجماد

-شبیه سازی ماده های تغییر فاز دهنده یا PCM

-شبیه سازی مبدل های حرارتی همراه با ماده PCM

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های  CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent  CFX ,مشاوره  CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX  ,شبیه سازی با  CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با   CFX ،  آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD  ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent  .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو