قدرت و سیستم های الکترونیکی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه سیستم های الکتریکی و قدرت فراهم میکند

انتقال حرارت و خنک سازی در سیستم های الکتریکی و قدرت

در پی کوچک شدن سریع سیستم های الکتریکی و قدرت، مدیریت حرارتی سیستم های الکتریکی تبدیل به یک مورد اصلی تمرکز در تحقیق و توسعه در زمینه الکترونیک شده است. شکست در خنک سازی در دستگاه های الکترونیکی مانند یک کامپیوتر یا گوشی های هوشمند می تواند موجب به خرابی موقت و یا حتی دائمی دستگاه شود.

یکی از مهمترین دغدغه های کارخانه ها و صنایعی مانند میکروالکترونیک و صنایعی که با تولید و انتقال حرارت مرتبط هستند، سیستم های خنک کننده است؛ با پیشرفت فناوری در صنایع مختلف از جمله الکترونیک که عملیات حجیم در سرعت های بالا اتفاق می افتد تا  موتورهایی با توان و بار گرمایی بالا، بکارگیری سیستم های خنک کننده پیشرفته و بهینه، امری اجتناب ناپذیر است.

بهینه سازی سیستم های انتقال گرمای موجود می تواند به وسیله افزایش سطح آنها صورت گیرد که همواره باعث حجم این تجهیزات می شود؛ بنابراین، برای غلبه بر این مشکل به خنک کننده های جدیدی بر پایه نانوسیالات نیاز است.

با استفاده از تجزیه و تحلیل انتقال حرارت با استفاده از روش های دینامیک سیالات محاسباتی و نرم افزار هایی از قبیل نرم افزار فلوئنت و  CFX، یک طراح می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را از قبیل : میزان انتقال حرارت مورد نیاز برای قطعات مورد نظر، مشخص کردن مهمترین قطعه به لحاظ میزان گرمای تولیدی، همچنین کارامد ترین روش خنک کاری مورد نیاز و همچنین بهترین چیدمان از طریق سبیه سازی و تحلیل توسط روشهای دینامیک سیالات محاسباتی بدست آورد. در نهایت می تواند با استفاده از اطلاعات بدست آمده طراحی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

خدمات ما شامل شبیه سازی با نرم افزار سی اف ایکس و ارائه فایلهای شبیه سازی، نتایج ( کانتور ، پلات و…) و  آموزش کامل به دانشجو و محقق گرامی می باشد. آموزش ، مشاوره شبیه سازی پایان نامه و پروژه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی با فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS FLUENT & CFX) پذیرفته می شود.

خدمات شبیه سازی در زمینه مهندسی قدرت و مدارات الکترونیکی

برای سفارش پروژه های مهندسی قدرت و مدارات الکترونیکی با استفاده از نرم افزار فلوئنت و CFX  لطفا از طریق وب سایت اقدام نمایید.

-بررسی و تحلیل خنک کاری قطعات به کمک هیت سینک های متفاوت به کمک نرم افزار فلوئنت و CFX

-بررسی جریان انتقال حرارت پیرامون ترانسورماتور های انتقال برق توسط نرم افزار فلوئنت و CFX

-تجزیه تحلیل انتقال حرارت مربوط به مدارات مجتمع بدون درنظر گرفتن نقش دیگر قطعات به کمک نرم افزار فلوئنت و CFX

-بررسی رفتار جریان خنک کننده های سیالی نسل جدید در دیتا سرور های عظیم الجثه توسط نرم افزار فلوئنت و CFX

-شبیه سازی و تحلیل جریان انتقال حرارت ناشی از سیستم های الکتریکی مکان های عمومی همچون ادارات، کافی نت ها و……

-بررسی، شبیه سازی و تحلیل میزان انتقال حرارت سیستم های الکتریکی اتاق عمل و ICU توسط نرم افزار فلوئنت و CFX

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های  CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent  CFX ,مشاوره  CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX  ,شبیه سازی با  CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با   CFX ،  آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD  ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent  .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو