سفارش سریع
سفارش سریع

قدرت و سیستم های الکترونیکی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه سیستم های الکتریکی و قدرت فراهم میکند

انتقال حرارت و خنک سازی در سیستم های الکتریکی و قدرت

در پی کوچک شدن سریع سیستم های الکتریکی و قدرت، مدیریت حرارتی سیستم های الکتریکی تبدیل به یک مورد اصلی تمرکز در تحقیق و توسعه در زمینه الکترونیک شده است. شکست در خنک سازی در دستگاه های الکترونیکی مانند یک کامپیوتر یا گوشی های هوشمند می تواند موجب به خرابی موقت و یا حتی دائمی دستگاه شود.

این به خاطر وقوع دماهای بسیار بالا در بخش های مانند (PCB ها)، واحد پردازش مرکزی (CPU) و یا هارد دیسک، که منجر به خراب این قطعات می­شود. مدیریت حرارتی برای مهندسین باید یک اولویت بالا در فرآیند طراحی دستگاه های الکتریکی باشد. مدل سازی CFD دقیق و تجزیه و تحلیل مکانیسم انتقال حرارت در این سیستم منجر به مقرون به صرفه بودن طرح ها می­شود.

با استفاده از تجزیه و تحلیل انتقال حرارت با استفاده از ANSYS FLUENT و یا CFX، یک طراح می تواند پیدا بررسی کند چقدر انتقال حرارت مورد نیاز است، چه روش های خنک کننده کارآمد ترین هستند، و کدام یک از اجزای سیستم اجزای سیستم را به در معرض یک منبع حرارتی بیش از حد گرم قرار دارند.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

خنک سازی و انتقال حرارت در ترانسفورماتورها
خنک سازی و انتقال حرارت در ترانسفورماتورها
انتقال حرارت, قدرت

خنک سازی و انتقال حرارت در ترانسفورماتورها

عنوان: انتقال حرارت جابجایی آزاد در ترانسفرماتور نوع پروژه: جابجایی اجباری ماژول: انتقال حرارت زمان انجام: 3 هفته هزینه: یک…

ترانسفورماتور
ترانسفورماتور
انتقال حرارت, قدرت, مکانیک

ترانسفورماتور

عنوان: بررسی و بهبود انتقال حرارت در ترانسفرماتور نوع پروژه: جایجایی آزاد ماژول: انتقال حرارت زمان انجام: سه هفته هزینه:…

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو