سفارش سریع
سفارش سریع

معماری و مهندسی معماری

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه معماری فراهم میکند

خدمات شبیه سازی برای رشته های مهندسی معماری

مهندسین معماری از قوانین مهندسی برای طراحی ساختمان­ها بهره می­برند. با این حال، امروزه مهندسی معماری و مهندسی ساختمان موضوعات میان رشته ای هستند که شامل زمینه های مختلفی از جمله  دینامیک سیالات، مهندسی محیط زیست و برنامه ریزی شهری می باشد. به عنوان مثال، تعامل بین هوا و سطوح ساختمان تأثیرات عمیقی بر توزیع آلاینده ها در شهرها یکی از موارد است. یکی دیگر از موضوع میان رشته ای تهویه مطبوع در ساختمان است که در آن ما به در نظر گرفتن ساختمان، انتقال حرارت و حرکت سیال به طور همزمان توجه داریم.

خدمات مهندسی معماری

شرکت مهر، با چندین سال تجربه در شبیه سازی پروژه های مختلف با استفاده از فلوئنت و CFX آماده ارائه خدمات برای مهندسین معماری است. این خدمات عبارتند از:

– تجزیه و تحلیل از تهویه مطبوع ساختمان

-گهواره (the cradle)

– ساختار ساختمان و اثر شکل ساختمان ها در توزیع آلودگی هوا و شهرها

– مشاوره شبیه سازی سیال، طراحی و بهینه سازی نظام شهری و تهویه مطبوع

– دینامیک سیالات شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و CFX

– آموزش نرم افزار شبیه سازی

– استخراج نتایج و تجزیه و تحلیل شبیه سازی

برای سفارش پروژه، لطفا از طریق وب سایت ادامه دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

تشعشع خورشید و تهویه مطبوع
تشعشع خورشید و تهویه مطبوع
انتقال حرارت, معماری

تشعشع خورشید و تهویه مطبوع

عنوان: بررسی اثرات تشعشع خورشیدی رو تهویه مطبوع ساختمان نوع پروژه: انتقال حرارت ماژول: تشعشع زمان انجام: 3 هقته هزینه:…

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

سفارش دهید!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

ارسال درخواست
Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو