معماری و مهندسی معماری

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را در زمینه معماری فراهم میکند

خدمات شبیه سازی برای رشته های مهندسی معماری

خدمات شبیه سازی برای رشته های مهندسی معماری

مهندسین معماری از قوانین مهندسی برای طراحی ساختمان‌ها بهره می‌برند. با این حال، امروزه مهندسی معماری و مهندسی ساختمان موضوعات میان رشته ای هستند که شامل زمینه های مختلفی از جمله  دینامیک سیالات، مهندسی محیط زیست و برنامه ریزی شهری می باشد.

از موضوعات مهمی که در زمینه مهندسی معماری مطرح می باشد می توان به تحلیل تهویه مطبوع ساختمان ها، بادگیرها، ساختار قرار گیری ساختمان ها و تاثیر شکل ساختمان ها بر توزیع هوا در سطح شهر و آلودگی شهری و دیگر کاربردهای سیالاتی در زمینه مهندسی معماری اشاره کرد.

با پیشرفت زمینه های دینامیک سیالات محاسباتی در چند سال اخیر و همچنین رشد تکنولوژی و معرفی سخت افزار های قدرتمند در زمینه محاسبات نیروها و جریانات هوایی مباحثی چون شبیه سازی سیالاتی، بهینه سازی و طراحی سیستم های شهری و تهویه مطبوع، شبیه سازی دینامیک سیالات با نرم افزار های عددی رشد بسیاری داشته و باعث پیشرفت روز افزون در این زمینه شده است. شرکت پژوهشگران مهر همواره با بهره گیری از تجربیات کارشناسان متخصص و تحصیل کرده خود سعی داشته است تا بتواند کمکی در زمینه های بیان شده در مهندسی معماری باشد.

خدمات مهندسی معماری

شرکت مهر، با چندین سال تجربه در شبیه سازی پروژه های مختلف با استفاده از فلوئنت و CFX آماده ارائه خدمات برای مهندسین معماری است. این خدمات عبارتند از:

-تجزیه و تحلیل از تهویه مطبوع ساختمان

-گهواره (the cradle)

-ساختار ساختمان و اثر شکل ساختمان ها در توزیع آلودگی هوا و شهرها

-انتقال حرارت در بادگیر های طبیعی سازه های مشهور همچون عمارت دولت آباد

– مشاوره شبیه سازی سیال، طراحی و بهینه سازی نظام شهری و تهویه مطبوع

– دینامیک سیالات شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و CFX

– آموزش نرم افزار شبیه سازی

– استخراج نتایج و تجزیه و تحلیل شبیه سازی

برای سفارش پروژه، لطفا از طریق وب سایت ادامه دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی و تحلیل پروژه های  CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف این مجموعه این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

این مجموعه همچنین دوره های آموزشی خود را در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته و موضوع محور را در سطح آکادمیک و صنعتی برگزار می کند.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. مشاوره، آموزش و دوره تخصصیCFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی CFD , انجام پروژه دانشجویی با نرم افزار Fluent  CFX ,مشاوره  CFD ، انجام پروژه با نرم افزار CFX  ,شبیه سازی با  CFX ,انجام پروژه شبیه سازی با   CFX ،  آموزش انجام پروژه , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,آموزش انجام پروژه Fluent , مشاوره CFD  ,شبیه سازی با,انجام شبیه سازی با Fluent , آموزش انجام پروژه با Fluent  .

نمونه کارها

اینها آخرین پروژه های موفق ما هستند.

فرایند انجام پروژه

اگر میخواهید بدانید پروژه های شما چه فرایندی را طی میکنند مراحل انجام را بخوانید.

قدم چهارم

فایل های شبیه سازی در اختیار شما قرار گرفته و آموزش های لازم به شما داده می شود.

قدم سوم

پس از پرداخت پیش پرداخت، پروژه شما شروع شده و در زمان تعیین شده، نتایج هر فاز برای شما ارسال می شود و بعد از بررسی و تایید نتایج توسط شما هزینه آن فاز واریز می شود.

قدم دوم

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و پس از دادن مشاوره های لازم برای پروژه شما، جزئیات کامل کار فاز بندی شده و هزینه  و زمان تحویل هر فاز مشخص می شود.

قدم اول

اطلاعات پروژه ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش مشاوره پروژه خودتون رو به رایگان ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو