پشتیبانی تخصصی

مستر سی اف دی بسته کاملی از خدمات تحلیل، مشاوره و آموزش CFD را فراهم میکند

پشتیبانی تخصصی

تیم پشتیبانی تخصصی ما دارای سالها تجربه در انجام و مدیریت پروژه های CFD با استفاده از ANSYS FLUENT و CFX می­باشد. تیم فنی در شرکت مهر کمک می کند تا شما پروژه ها و اهداف خود را بهتردرک کنید و همچنین به طور کارآمد شبیه­سازی های خود را ساماندهی کنید.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. مهندسان حرفه ای ما و مشاوران در زمینه های مختلف مهندسی آماده هستند تا به شما خدمات استثنایی و پشتیبانی تخصصی مناسب را ارائه دهند. در صورتی که شما نیاز به پشتیبانی پروژه های خود دارید می توانید سوالات خود را از طریق پروفایل خود در وب سایت برای ما ارسال کنید. تیم پشتیبانی تخصصی ما به شما یک راه خاص و مقرون به صرفه برای سازماندهی پروژه CFD را ارائه می دهد. مهندسین ما می تواند شما را در انجام پروژه های خود به صورت گام به گام حمایت کنند. هنگامی که شما در شبیه سازی خود به مشکلی بر می­خورید ما میتوانیم به شما کمک کرده و سریعا مشکل را حل کنیم تا شما قادر باشید پروژه خود را به بهترین شکل ادامه دهید.

برخی از موارد پشتیبانی تخصصی شرکت مهر به شرح زیر است

(اگر مشکل شما در اینجا ذکر نشده، لطفا مشکل خود را با ما در میان بگذارید)

– مشاوره در مورد پروژه های شما برای یک روند شبیه سازی CFD

– اگر شما یک شبیه سازی را اجرا کرده اید اما موفق نشده اید، برای رسیدن به نتایج مورد نظر، ما می توانیم شما را به پیدا کردن خطاها و اشتباهات در شبیه سازی کمک کنیم.

– اگر مشکل شما در همگرایی حل عددی است،  متخصصان  CFD شما را راهنمایی میکنند که چگونه مسئله خود را شبیه سازی کنید که مشکل همگرایی بر طرف شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش سی اف ایکس، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه سی اف ایکس ، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با سی اف ایکس، انجام شبیه سازی با سی اف ایکس، مشاوره پایان نامه سی اف ایکس ، آموزش پایان نامه سی اف ایکس.  آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت، مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پایان نامه فلوئنت ، آموزش پایان نامه فلوئنت.

نظرات 12

من و دوستانم بارها در زمینه های مختلف از پشتببانی و مشاوره شما استفاده کردیم. شرکت شما اولین شرکتی در این زمینه هست که چنین حجم تخصصی در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی در زمینه های مختلف دارد.

سالار کاتب
نظرات 11

از مشاوره های بی نظیر شما در بخش پشتیبانی کمال تشکر را دارم. پیش از ارتباط با شما آموزش های زیادی را مطالعه کردم ولی نکات کلیدی که مشاوره های شما یادگرفتم و در شبیه سازی پروژه ام به کار گرفتم در هیج آموزشی پیدا نکردم.

سحر رمضان پور
نظرات 10

با توجه به شرایط خاص پروژه بنده که امکان واگذاری آن را به صورت یک پروژه نداشتم و با توجه به اشکالات پروژه که اغلب به صورت گسسته و در مقاطع زمانی مختلف پیش می آمد با پشتیانی شما با موفقیت به اتمام رسید.

احمد رضایی

منتظر چی هستین؟ همین الان سفارش پشتیبانی تخصصی خود رو ثبت کنید!

مشاوره رایگان!

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

دریافت مشاوره رایگان
logo-samandehi
جست‌وجو