قوانین خدمات ما

قوانین خدمات پردازشگران صنعت سیال سازه مهر، نوشته شده به وسیله ی مدیر عامل شرکت

قوانین

هنگام اخذ قرارداد مشتری با شرکت  زمان درخواستی برای تحویل هر فاز پروژه به صورت دقیق مشخص می شود.
نرم افزار های مدلسازی، مش بندی و آنالیز به صورت کاملا واضح مشخص می شود. (در صورت وارد نکردن به منزله انتخاب با نظر تخصصی شرکت می باشد)
تمام در خواست ها و انتطارتی که از این شرکت دارید به صورت کاملا واضح بنویسید. (از جمله استقلال از شبکه، صحت سنجی و.)
در صورت هر گونه تاخیر در تحویل پروژه به ازای هر ماه 10 % از هزینه قرارداد کسر خواهد شد و در صورتی تاخیر از جانب در خواست کننده پروژه باشد به نحوی که در تاریخ اتمام پروژه­ای که در قرارداد نوشته شده است پروژه به اتمام نرسد هزینه افزایشی 10 % به ازای هر ماه خواهد بود.
عدد هزینه انجام پروژه در همان روز قرارداد بسته شده و در صورت تغییر نکردن پروژه به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.
30 % هزینه اولیه به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد شد .
در صورت انصراف در خواست کننده پروژه از ادامه پروژه، پیش پرداخت به هیچ وجه برگردانده نخواهد شد.
کل پروژه به صورت چند فاز مختلف تعریف شده و پس از اتمام هر فاز، نتایج برای شما ارسال شده و در صورت تایید از طرف شما، هزینه آن فاز پرداخته شده، فایل های شبیه سازی برای شما ارسال خواهد شد. آموزش شبیه سازی این فاز به شما انجام خواهد شد.
هدف از ایجاد این شرکت انجام طراحی، شبیه سازی و بررسی عملکرد سیالاتی دستگاههای صنعتی، سيستمهاي تبديل انرژی، توربوماشينها،  نيروگاها، سيستمهای توليد انرژي تجديد پذير، احتراق،  طراحي سيستمهاي سيالي پالايشگاهها  مبدلهاي حرارتي  طراحي  شبيه سازي و ساخت وسايل پرنده با اخذ مجوز از مراجع ذيصلاح می باشد. به عبارتی این شرکت در هر سه زمینه صنعتی، تحقیقاتی و آکادمیک آماده ارائه خدمات می باشد و در حوزه آکادمیک تمرکز اصلی تسریع در کارهای شبیه سازی و آموزش می باشد، لذا ارایه خدمات در این حوزه شامل فایل ها مدلسازی، شبیه سازی، نتایج و آموزش تخصصی کارهای انجام شده می باشد.. (به جز کارهای صنعتی که تدوین نهایی با گزارش کامل انجام می شود. از تقاضای نوشتن پروپوزال پایان نامه و نوشتن پایان نامه خودداری شود)
کارهای انجام شده توسط این شرکت حتما به صورت حضوری یا به وسیله نرم افزارهای ارتباطی و غیر حضوری به شما آموزش داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که پس از تایید نتایج آن فاز بسته شده و به هیچ وجه قابل اصلاح کردن نمی باشد و برگردان وجه آن فاز امکان پذیر نمی باشد. (حتما قبل از واریز هزینه صحت نتایج بررسی شود)

جهت پیگیری وضعیت پروژه می توانید ترجیحا از طریق شماره دفتر شرکت و یا تماس با شماره همراه اقدام کنید. (از ارسال پیامک و پیام در هر گونه نرم افزار های اجتماعی جهت پیگیری پروژه خودداری فرمایید.)
اگر به هر دلیلی فازی از پروژه به جواب نرسید هزینه آن فاز به صورت کامل مرجوع خواهد شد.
نوع طرح ( آکادمیک، صنعتی ، تحقیقاتی و…) قبل از اخذ قرارداد کامل مشخص شده چرا که کیفیت کار انجام شده در محدوده نوع طرح تعریف شده خواهد بود. لذا از امتناع کردن به ذکر اینکه کار مربوط به چه فعالیتی می باشد خودداری فرمایید.
هزینه جلسات آموزشی غیر حضوری قبل از برگزاری کلاس باید به صورت کامل پرداخت شود.

logo-samandehi
جست‌وجو