لقی نوک در بخش توربو ستاپ Turbo Setup در ANSYS CFX

لقی نوک پره

وقتی ما می خواهیم به سرعت یک مدل حالت پایدار در یک کمپرسور گریز از مرکز با لقی نوک (tip clearance) را تعریف کنیم، اول ما باید یک هندسه یک بعدی  meanline در Vista CCD ایجاد کنیم. در Vista CCD ما الزامات مورد نیاز برای شرایط کارکرد کمپرسور و هندسه  را مشخص می­کنیم. به طور پیش فرض یک مقدار لقی نوک برای هندسه مشخص  شده است. سپس با ایجاد یک turbo setup cell  جدید از Vista CCD cell موجود، تنظیمات برای یک طراحی یک بعدی به طور خود کار ثبت خواهد شد. در Turbo Setup ما می توانیم به سرعت شرایط کار و نوع هندسه را تعیین کنیم. در اینجا ما می توانید مشخص کنیم که پروانه دارای لقی نوک، شرود و یا شامل اسپیلتر splitter است. برای تولید مدل سه بعدی کمپرسور، یک طراحی یک بعدی meanline به BladeGen منتقل شده است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و توربو ستاپ (Turbo Setup) با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش CFX ،آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
جست‌وجو