مدل سازی Evaporating Liquid Spray توسط ANSYS Fluent

مدل سازی Evaporating Liquid Spray توسط ANSYS Fluent

مدل سازی Evaporating Liquid Spray

در این آموزش، مدل air-blast atomizer در ANSYS FLUENT برای مدل سازی Evaporating Liquid Spray استفاده می شود برای پیش بینی رفتار یک evaporating methanol spray استفاده می شود. در ابتدا، جریان هوا بدون قطرات مدل شده است. برای پیش بینی رفتار اسپری، چند مدل دیگر discrete-phase ، از جمله برخورد (collision)و فروپاشی(breakup)، استفاده شده اند.

این آموزش نشان می دهد که چگونه موارد زیر انجام گردد.

  • تعریف تزریق اسپری برای مدل air-blast atomizer.

• محاسبه حل با استفاده از مدل فاز گسسته در ANSYS FLUENT.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های دانشگاهی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش   CFX , آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
جست‌وجو