من و دوستانم بارها در زمینه های مختلف از پشتببانی و مشاوره شما استفاده کردیم. شرکت شما اولین شرکتی در این زمینه هست که چنین حجم تخصصی در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی در زمینه های مختلف دارد.

Testimonial Min

از مشاوره های بی نظیر شما در بخش پشتیبانی کمال تشکر را دارم. پیش از ارتباط با شما آموزش های زیادی را مطالعه کردم ولی نکات کلیدی که مشاوره های شما یادگرفتم و در شبیه سازی پروژه ام به کار گرفتم در هیج آموزشی پیدا نکردم.

Testimonial Min

با توجه به شرایط خاص پروژه بنده که امکان واگذاری آن را به صورت یک پروژه نداشتم و با توجه به اشکالات پروژه که اغلب به صورت گسسته و در مقاطع زمانی مختلف پیش می آمد با پشتیانی شما با موفقیت به اتمام رسید.

Testimonial Min

از بخش تکنیکال ساپرت کمال تشکر را دارم که لحظه به لحظه در انجام پروژه شبیه سازی ام در کنار من بودند و  به من مشاوره های لازم را دادند .

Testimonial Min

با توجه به مشاوره های خوب شما توانستم ایده خود را در زمینه تحقیقاتی ام بهبود بخشم و با آموزش های شما این ایده ها را به خوبی پیاده سازی و شبیه سازی کنم.

Testimonial Min

پروژه ای که 6 ماه روی آن تلاش کرده بودم و نتوانستم پیش ببرم با چند جلسه آموزش و در کمتر از یک هفته با موفقیت به اتمام رساندم. از شرکت شما و کارشناشان شما بسیار متشکرم

Testimonial Min

تیم آموزش بسیار قوی ای دارید و این تیم درک علمی کاملی از سیالات و روش های گسسته سازی و حل معادلات دینامیک سیالات محاسباتی دارند.

Testimonial Min

از زحمات کارشناسان بخش آموزش بسیار تشکر میکنم. شیوه آموزش گام به گام بسیار مناسبی دارید و با جزییات کامل توانستم پروژه خود را فرا بگیرم.

Testimonial Min

شرکت شما بهترین پشتیبانی را داشته و با توجه به وقت محدودی که برای تحویل پروژه شبیه سازی خود داشتم موفق شدم پروژه خود را سر موقع تحویل دهم.

Testimonial Min

از شما و همکاران شما بسیار قدردانی میکنم که شبیه سازی با کیفیت بالایی به بنده تحویل دادید و موفق شدم تصمیم مناسبی برای بهینه سازی سیستمم بگیرم.

Testimonial Min

از شرکت شما بابت خدمات ارزنده و همچنین آموزش های جامع پروژه خودم بسیار ممنونم. با سرعت زیاد توانستم پروژه خود را ادامه دهم و با اعتماد به نفس زیادی از پروژه خودم دفاع کنم.

Testimonial Min

شرکت بسیار با تجربه ای دارید و خیلی خوشحال هستم که توانستم با شرکت شما همکاری کنم. کاری که نزدیک به دو سال روی آن وقت گذاشته بودم و نمیتوانستم به درستی پیش ببرم با مشاوره شما موفق شدم در کمتر از 3 هفته با موفقیت به اتمام برسانم.

Testimonial Min
logo-samandehi
جست‌وجو