سفارش سریع

متوجه تعهد محصولتان شوید

در دهه اخیر استفاده از روشهای نوین به منظور حل مسائل پیچیده ریاضی، مخصوصا معادلات ضمنی که دارای متغیرهای وابسته متعدد می باشند، افزایش چشمگیری داشته است. این مسائل ریاضی و معادلات ضمنی در بسیاری از رشته های مهندسی کاربردهای فراوانی داشته و همواره مهندسان و کارشناسان رشته های مهندسی سعی داشته اند تا از این روش ها برای حل مسائل استفاده نمایند.

پس از رشد چشمگیر در زمینه روشهای نوین محاسباتی در رشته مهندسی مکانیک، روش جدیدی به نام دینامیک سیالات محاسباتی به منظور بررسی و حل معادلات مربوط به حرکت ذرات سیال پیشنهاد شد، که موجب پیشرفت زیادی در حل مسائل پیچیده این رشته مهندسی گردید. از سوی دیگر رشد تکنولوژی در زمینه ساخت دستگاه های محاسباتی و به طور خاص کامپیوترهای قدرتمند محاسبه گر، باعث شد تا برنامه نویسان و مهندسان این رشته به فکر ساخت نرم افزارهایی بیوفتند که بتوانند این معادلات پیچیده را با استفاده از روشهای نوین دینامیک سیالات محاسباتی و با کمک این کامپیوترهای پیشرفته، سریعتر و دقیق تر حل نمایند.

نرم افزارهایی چون Open Foam ، Fluid Flow ، Comsol و …… ازین دست نرم افزارها به شمار می روند. در این میان نرم افزار Fluent با توجه به سابقه دیرینه خود و همچنین قدرت بالای خود در حل مسائل گوناگون در زمینه سیالات مهندسی مکانیک توانسته به بهترین نرم افزار تجاری در این زمینه تبدل شود. این نرم افزار که برپایه کد نویسی فرمول های بسیار پیچیده در زمینه مهندسی مکانیک سیالات ساخته شده است، بیشترین محبوبیت را در این زمینه بدست آورده است.

شرکت پردازشگران سیال سازه و صنعت مهر سعی کرده است جمعی از برترین فارغ التحصیلان رشته مهندسی مکانیک که هر کدام در زمینه CFD توانسته اند موفقیت های بسیاری را کسب کنند، را در این مجموعه گرد هم آورد. این مجموعه در دهه اخیر توانسته است موفقیت های بسیاری را کسب کند و همواره مورد تشویق و تحسین مهندسان و مدیران مرتبط قرار گرفته است. این تایید و تحسین از سطح کشوری فراتر رفته و با کسب گواهینامه های بین المللی به خاطر داروی مقالات متعدد در ژورنالهای بین المللی جنبه جهانی پیدا کرده است.

این شرکت خدمات خود را در قالب مشاوره، آموزش و انجام پروژه های فلوئنت که با نرم افزار Ansys Fluent انجام می شود، را به بهترین شکل ممکن به تمامی دانشجویان، مهندسان و مدیران مرتبط با مهندسی مکانیک ارائه می دهد. این مجموعه در ده سال اخیر توانسته است اعتماد بسیاری از دانشجویان، فارغ التحصیلان و مهندسان صنعتی را در زمینه های مختلف شبیه سازی و تحلیل پروژه های گوناگون جلب کرده و جایگاه خود را در این زمینه تثبیت نماید.

بازدید های متعدد از مطالب آموزشی ارائه شده در سایت های آموزشی و فروشگاهی این مجموعه مدرک معتبری از این ادعاست. با توجه به گسترش روز افزون استفاده از نرم افزار های شبیه سازی در زمینه مهندسی مکانیک، این مجموعه آمادگی کامل خود را برای همکاری با تمامی دانشجویان، اساتید، مهندسان و مدیران صنعتی برای مشاوره، آموزش و انجام پروژه فلوئنت اعلام داشته و خدمات خود را در زمینه انجام پروژه فلوئنت با شرایط بسیار خاصی برای دانشجویان ارائه می نماید.
امید است که بتوانیم با تلاش شبانه روزی این مجموعه گامی هرچند کوچک در راستای ارتقاء سطح علمی جامعه دانشگاهی و همچنین پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی جامعه مهندسی کشور عزیزمان برداریم.

کاوش در شبیه سازی مهندسی

مشتریان به راه حل های ما برای  اطمینان از یکپارچگی محصولات و موفقیت کسب و کارشان از طریق نوآوری اعتماد می­کنند.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مدیریت آنلاین پروژه

هرکجای دنیا باشید ما درکنار شما هستیم و آماده ارائه خدمات به شما می باشیم شرکت ما اولین شرکت دینامیک سیالات محاسباتی می باشد که میتوانید به صورت آنلاین پروژه خود را واگذار کنید و در پنل کاربری خود از وضعیت پروژه خود مطلع شوید.

آموزش های حرفه ای شبیه سازی

طراحی ها و شبیه سازی های انجام شده توسط ما شما آموزش داده خواهد شد. این آموزش ها شامل مدلسازی هندسی، مش بندی، شبیه سازی  و تحلیل در نرم افزار های مربوطه و در انتها استخراج نتایج می باشد.

اولین فروشگاه سی اف دی

مفتخریم که دارای اولین فروشگاه دینامیک سیالات محاسباتی می باشیم که می توانید فایل های شبیه سازی آماده را با هزینه بسیار مقرون به صرفه دریافت کنید و زمان انجام پروژه دانشگاهی خود را تا یک سوم کاهش دهید.

صرفه جویی اقتصادی

شما می توانید با واگذاری پروژه های خود به ما هم هزینه ساخت نمونه های آزمایشگاهی و تولید های مجدد را کاهش دهید و همچنین با توجه به هزینه های بسیار پایین ما در ارایه خدمات هزینه طراحی و شبیه سازی خود را کاهش دهید و هزینه طراحی سیستم خود را به 20 درصد کاهش دهید.

پشتیبانی کامل پروژه

در لحظه به لحظه انجام شبیه سازی های پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی شما در کنار شما خواهیم بود. کلیه سوالات و مشاوره های لازم در مورد پروژه خود را میتوانید به صورت آنلاین ارسال کنید و در سریعترین فرصت مناسب با شما خواهید بود.

بهترین مشاوره طراحی بر اساس شبیه سازی

مهندسان ما بر اساس اصول مهندسی و بر اساس شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار های انسیس فلوئنت و سی اف ایکس بهترین مشاوره طراحی و بهینه سازی سیستم ها را به شما می دهند.  خدمات ویژه سایت ما پس از صحت سنجی با نتایج آزمایشگاهی ارائه خواهد شد و بهینه سازی ها کاملا قابل استناد می باشد.

مشتریان برگزیده

بیشتر از 45000 مشتری در سرتاسر دنیا از نرم افزار انسیس استفاده میکنند.

بوئینگ

بوئینگ

سیاتل – ایالات متحده آمریکا

انویدیا

انویدیا

سانتا کلارا – ایالات متحده آمریکا

ولوو

ولوو

گوتنبرگ – سوئد

دانشگاه رن 1

دانشگاه رن 1

رن – فرانسه

آموزش ها و نکات انسیس

نحوه استفاده از ابزار انتخاب برای مدلسازی در SpaceClaim

نحوه استفاده از ابزار انتخاب برای مدلسازی در SpaceClaim

نحوه استفاده از ابزار انتخاب برای مدلسازی در SpaceClaim در این آموزش، ما دستورالعمل‏ هایی…

read more

بر روی لینک زیر کلیک کنید تا با ما در ارتباط باشید

مشتریان ما چه میگویند

سوالی دارید؟

سوال یا مشکلی دارید؟ آن را در انجمن های ما بپرسید تا هم جواب بگیرید و هم با بقیه ی کاربران در تماس باشید.

پیشنهادی دارید؟

ما پذیرای هرگونه پیشنهاد شما هستیم پس برای ما پیشنهادتان را بفرستید تا در به روزرسانی های بعدی به شما اطلاع دهیم.

پشتیبانی نیاز دارید؟

اگر هر گونه مشکلی با خدمات ما دارید ما میخواهیم آن را بدانیم پس یک تیکت برای ما ارسال کنید تا ما به آن رسیدگی کنیم.

Telegram
Telegram
logo-samandehi
جست‌وجو